19.04.2024 11:45
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [2006]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
KK 50 + f » Pokec - "klubová akademie" » Pokec - ostatní
 Vytisknout diskuzi
žumpa - co na srdci, to na monitoru
JosDosk
Ahoj všem. Zapomínám se odhlašovat. A to dost často. Přihlašuji se sem několikrát denně, aby mi nic neuniklo. Kdoví, jestli tady nejsem přihlášený už od toho třináctého března (tohoto roku), kdy jsem sem dával tu svoji nohu v sádře. Ta noha v sádře by nebyl ani tak velký problém, strašná bolest byla, když jsem si - poprve doma - sedl na záchod a přiskřípl si kůži vespod stehna mezi prkýnko a tu sádru. To byla taková bolest, že jsem sám bez cizí pomoci nemohl vstát. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
Robert
JosDosk napsal:

Zapomínám se odhlašovat. A to dost často.

Pepo, tady nejsi na bankovním účtu, není třeba se odhlašovat, nebo jó?
 
Admin_Radek
Nee, není. Můžete zůstat přihlášení. Už jsem to Pepovi zavolal Úsměv.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Taky "cestování".....http://cestovani....-sveta_hig Zamračený
 
Robert
To lze okomentovat je slovy klasika - "lidí je jak sraček". Jestlipak v tom druhém patře chodí i průvodčí či revizor? Zamračený
 
Admin_Radek
Roberte, já doplním ještě jedno úsloví, které neříká klasik, ale kamarád. Ten zase prohlašuje, že ženských je víc, jak lidí Úsměv.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
JosDosk
Ahoj všem. Pamatuji si, když jsem jezdil z učňáku (z intru) v Častolovicích na odjezdovky co šest týdnů domů do Oseka nad Beč., (UŠ pro chladírenské mechaniky pro Čechy a Moravu, v druháku tam byli s Slováci), tak v Chocni nás všechny zbylé cestující na nástupišti průvodčí s pomocí výpravčího natlačil do dveří rychlíkového vagonu a násilím zavřel rychle dveře, byli jsme tam jako sardinky. Průvodčí pak nastoupil do poštovního vagonu a jízdenky se neprohlížely, absolutně to nebylo možné. Byl to Rychlík Praha - Přerov - Břeclav. Tento rychlík a i ostatní vlaky mívaly 240 až 300 minut zpoždění. V Chocni hlásil nádražní rozhlas co 15 minut zvyšující se údaj o zpoždění. Někdy to bylo i nad těch 300 minut.Bylo to v roce 1957 a 1958, deset let po vítězném únoru. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
Robert
Koncem padesátých let začaly v Brně strojírenské veletrhy. Byl jsem na prvních třech. Šalinovou dopravu posílily soupravy, uskladněné kdesi v MZ, takové srandovní vozy. Ale i normální tramvaje v tu dobu jezdily s otevřenými dveřmi. Cestujících bylo tolik, že se mnohdy drželi madel u dveří a značně přečnívali šířku tramvaje. Domorodci si to jistě pamatují. Mrknutí
 
Jarda a Maru
Robert napsal:

Koncem padesátých let začaly v Brně strojírenské veletrhy. Byl jsem na prvních třech.


Taky jsme co by školáci jezdili do Brna na strojírenský veletrh pravidelně každý rok... Ale já jako holka si z toho celého pamatuju jen to, že jsme si tam kupovali takovou limonádu v igelitovém sáčku, vypadalo to jako polštářek, na horní straně se to "napíchlo" brčkem a vypilo. Pamatujete "tu dobrotu" také ? ...U nás v Třebíči tou dobou vyráběli proslulou "Třebíčskou ZONku", ale toto bylo ještě lepší....www.celysvet.cz/skin/smile/s3083.gif
 
Robert
V r. 1962 jsme tam jeli na 3 dny vlakem. Dojeli jsme do Brna v noci a neměli ubytování. Do rána jsme tam seděli na jakémsi náměstí na lavičce a nudu si krátili naskakováním do jedoucích tramvají a po chvíli je zase opuštěli. Hanka mi za to peskovala. Ano, jedná se o stejnou osobu, s kterou do dnes sdílím společné lože. Šklebící se
 
JosDosk
Ahoj všem. Tak dnes na půl jedenáctou jsem objednán na kontrolu do STK Přerov Předmostí. Včera finiš, už jen úklid v autě a umytí povrchu karoserie. (Venku teď prší). Když jsem po tom všem kontroloval jestli svítí vše tak jak má, tak jsem zjistil rachot, jakési šmelcování z pravého světlometu. Hned mi to bylo jasné - miniaturní servomotorek naklápění světlometu. Za to se spolehlivě vyhazuje. To je zkrátka na mrtvicu. Po několika vymontováních, rozděláních, složeních a nasazení zpět bez upevnění, protože jsem musel připojit mnohožilový přívod štekrem do toho světlometu, tak jsem zjistil, že se jedná o banální závadu v miniaturní třípólové zásuvce a k ni zástrčce přímo do toho servomotorku. Ale tak miniaturní, že jsem na to čuměl dosti dlouho, co s tím, abych to nenávratně nepokazil a z banální závady nevyrobil závadu, kdy je nutné ten servomotor vyměnit celý, večer před dnem D. Nakonec opatrně s vyvalenýma očima jsem dosáhl snad spolehlivého kontaktu všech tří pólu připojení, motorek ve potichu a funguje. Tak, a těď znovu seřídit světlomety, aby tlumená světla splňovala normu, kam svítit mají a kam už ne, aby neoslňovala. V osm večer - nebo něco po - jsem byl se vším hotov, usedl na sedačku a usínal jsem. Tak jsem si otevřel pivo, vysprchoval , pivo dopil a šel jsem raději spát do postele, i když se mi na té sedačce před televizorem spí výborně. Tak, a proto jsme Pepíkovi do Pelhřimova blahopřáli až teď. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
yetti
Robert napsal:
........Ano, jedná se o stejnou osobu, s kterou do dnes sdílím společné lože. Šklebící se


Šklebící se Šklebící se Šklebící se .... Roberte nezoufej, to už nějak vydržíš. Teď už nemá cenu ji měnit Šklebící se Šklebící se Šklebící se .... jinak Hanky dobrý, .... jsou do chovu, osobně vyzkoušeno Pff

V roce 1962 si pamatuju naprosto přesně co jsem dělal. Byl jsem na houbách a zhůry koukal, jak nějakej klučík běhá po Brně a oblbuje jednu blondýnu, snaží se nastoupit za jízdy do šaliny a vždycky ho za jízdy vyhodili Šklebící se .... ba ne, teď vážně. To je super, moc Vám fandím Úsměv Všem to přeju.
 
http://soumar-sro.cz
yetti
Sem si tak včera krátil chvilku u jarního skoro slunečného betonování tím, že jsem přemýšlel nad partnerskou dlouhověkostí, jak je super, že to alespoň někomu vyšlo a že to asi není vždycky jednoduchý. Rozhodně a upřímně a tady ještě vážně smekám. Hanka s Robertem jistě odpustí troufalému mladíkovi vod Šumavy vtípky na jejich adresu (že jo Úsměv ) Nevím jestli je tady někdo schopnej posoudit to objektivně jako já, ale maj to ztížený ještě tím, že se spoustu času dobrovolně zavřou daleko od dalších lidí na severu do malilinkatýho karavanu, daj tam obr paroží a spoustu ryb a zbytek vyplněj borůvkama a vlastně nemaj ani kam utéct bo tam sou široko daleko sami. Fakt HUSTÝÝÝÝ. Kdybyste měli karavany a zažili alespoň jednu noc v karavanu na cestách, věděli byste vo čem tady píšu.
Jsem mladej a nezkušenej, tak se to snažím teprve pochopit a přijít tý záhadě na kloub. Pořídil jsem si tedy taky Hanku a testuju a vono to tak jednoduchý není. A to jsem ji ubytoval nejdřív v největším karavanu co sem sehnal - v mobilheimu. Hlavně to nikdo nedávejte Hance číst, nebo budu zase bez večeře a objedná další náklaďák betonu Pff. Naštěstí ví, že sem blbej od přírody, tak ty tresty s odnětím večeře trvaj maximálně do začátku dalšího trestu, ale za to mě bije každý ráno celej rok průběžně a říká, že i když ona neví proč, já to prý vím vždycky Šklebící se ..... Vážný to téma a tak se nechci pouštět do žádných složitějších úvah. Si takhle nesu betonovou tvárnici (sem za slušný chování dostal vycházky po zahradě se zátěží) a najednou mi to naskočilo. No nejdřív mi málem vyskočila plotýnka. Už asi vím kde je zakopanej pes. Myslíte že f tom hraje ňákej důležitej tentononc i barva vlasů a lokalita? Já si totiž pořídil černovlásku a zůstal jsem s mobilheimem na Jihu a omylem sem ho prodal. ???? .... ale paroží mám dost Pff Šklebící se Šklebící se
Upravil/a yetti dne 21.03.2017 06:34
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
yetti napsal:

Fakt HUSTÝÝÝÝ. Kdybyste měli karavany a zažili alespoň jednu noc v karavanu na cestách, věděli byste vo čem tady píšu.
Jsem mladej a nezkušenej, tak se to snažím teprve pochopit a přijít tý záhadě na kloub. Šklebící se ..... Vážný to téma a tak se nechci pouštět do žádných složitějších úvah....


Ahoj Radku, opravdu to není tak složitý...abych ti já pravdu řekla, tak po těch letech, co jsme spolu, jsem s Jarkem ouplně nejraději právě na těch cestách.... v "bydlíčkovi".... protože tam přede mnou nemůže "utéct" ani do "Kolbenky" a ani do dílny a garáží.....

img22.rajce.idnes.cz/d2201/13/13455/13455633_12058900c547ef9fc37d18dbd5a729da/images/iii1.jpg.... Šklebící se
Upravil/a Jarda a Maru dne 22.03.2017 10:15
 
yetti
Maruško a Jarda o tom ví? Šklebící se
 
http://soumar-sro.cz
Jarda a Maru
Žádnej problém...... http://bydleni.id...stavba_web......www.celysvet.cz/skin/smile/s2000.gif
 
Robert
V souvislosti s jarním výjezdem do Litomyšle jsem si vzpomněl, jak jsem poznal zámek v tomto městě.
Za svobodna jsem se vracel ze Slovenska stopem. Jeden úsek ve východních Čechách jsem jel na motorce. Po cestě jsme se se šoférem bavili a on mi řekl, že jede do Litomyšle na představení Národního divadla, které se koná na zámku. Protože nemá kde spát, tak mi navrhl, ať jdu s ním, že mi zaplatí lístek a na oplátku ho nechám přespat ve stanu. Tak se stalo. Je to už 55 let a vzpomínka zůstala, komu se taky podaří jít na Národní v maskáčích, že? Úsměv
 
Vera
Tak vám přátelé ani nevím,zda jsem se po prosincovém výletu do NMNM pochlubila,že moje autíčko dostalo přezdívku italský mrazák=došly nám tam nečekaně a podivně energie i v zapalovačích na cigára.Nyní po velikonocích jsem název rozšířila na italský bazén-rupla baterie v koupelně,nevím jestli jsem na zimu nedostatečně vyfoukla vodu nebo prostě ten plast byl unavený.Takže mám rozbouranou koupelnu,v hadicích narvané šrouby-a ráno jsem vyklopila v karavanshopu 2,5 litříku.Baterie byla naštěstí skladem,a doufám že bude opravdu pasovat-sáhodlouze jsem vyhledávala po internetu.Pan podavač na mě koukal jak zjara,a to jsem tu vydělanou třímala v ruce Smutný Takže o velikonocích pouze jedna prokaravaněná noc ale jinak vzhledem k předpovědi dobrý,včera už jsem teda nevystrčila ani nos
 
yetti
pro info, kamarád co mu již potřikrát ujeli kecky prodává nádherné, super vybavené na divoko, hranaté Ducato .... třeba se to někomu hodí. Autí znám velice dobře a je super. Bohužel je jim už malé.
https://auto.bazo...o-25TD.php
 
http://soumar-sro.cz
jana a franta
Přátelé. protože jste taky tuláci po loukách a lesích, chtěl bych vás poprosit jesli někdo nevíte o výskytu Štětky ( ne malířské ) popřípadě o nakutání jejího kořene. Unás jsem zatím objevil jedno místo, ale je jí tam málo.
Za odměnu uspořádám přednášku o Borelioze.

https://www.youtube.com/watch?v=wWhBkjTcMto

Dofám že je odkaz funkční.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,320 návštěv