19.04.2024 06:20
Navigace
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

vofi
27.12.2022 16:56
Hezký nový rok přejeme z Hegyka.[b] Šklebící se [/b]

Jarda a Maru
23.10.2022 18:54
Ahoj Vofíci, užívejte si to ... my se chystáme v půlce listopadu do Dunajské Stredy a jestli nevymyslím něco jiného, tak o Vánocích tamtéž Úsměv

vofi
22.10.2022 21:45
Pěkný pozdrav z Hegyka !!!! Úsměv

RadekH
01.06.2018 20:12
V Budišově je hezký kemp a super langoše.

Jarda a Maru
01.06.2018 20:04
Prší, prší, jen se leje.... Zdravíme vás všechny z Budišova nad Budišovkou. Zítra Kružberk a Slezská Harta. ☔ ☔ ☔🌟🌟🌟

Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Jarní výjezd od 25...
· žumpa - co na srdci...
· Narozeniny,jmeniny
· Adminovy výjezdy
· VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ
Nejdiskutovanější
· žumpa - co na sr... [2006]
· Jarní výjezd od... [11]
Poslední články
· ŠEJBA Jaroslav HALA...
· Z kopce do kopce
· Trajekty
· Když se chce, všec...
· Tankování
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Připomínky, náměty
JosDosk
Ahoj, jen k plovákové vodoměrce: Zprvu jsem měl (na papíře) rozpracovaných několik typů elektrodových ukazatelů množství vody v nádrži. Koupit se nic takového nedalo, protože vedení od nádrže k ukazateli nad dřezem v mém karavanu má 8 m, tak třeba i za cenu, že to bude dvanáctivodičová spojovací šňůra, ale když jsem četl plno stezků na tyto elektrodové systémy v nových obytných autech, kde po roce již nefungovaly z důvodů vápenatých usazenin a majitelé s tím jezdili na záruční opravy, tak jsem se rozhodl zkonstruovat ukazatel plovákový, kde stačí jen třívodičový spoj k vyhodnocovacímu modulu a monitor má deset LED a žádná "elektrika" není ve vodě, všechno v suchu.(Elekrodový indikátor by musel obsahovat oscilátor, vyrábějící kmitočet asi 30 kHz, (30 000 kmitů za sekundu), tolik proto, aby nepískal, a tímto kmitočtem by se musely napájet jednotlivé elektrody, aby se na nich neusazovaly nevodivé úsady). Pokud zdroj vody pro úpravnu vápno neobsahuje, tak se tam přidává při úpravě vody, a také další minerály, takže vyhnout se tomu nedá. "Holá", neboli měkká voda zvyšuje výskyt kardiovaskulárních onemocnění, opravoval jsem ve vodárně v Troubkách chlazení, proto to vím, paní laborantka byla manželkou kamoša, bohužel, dnes také vdovce. Troubecká vodárna dodává vodu do tří okresů, zdroje nejsou primárně již ta velká jezera, ale hloubkové vrty, rozmístěné v rozsáhlých lužních lesích, i když k jezerům je vstup stále zakázán pod pokutou 50 000 v českých, možná z nich něco také berou do úpravny. Přístupné je jediné jezero v Tovačově, to je ale 4 km od troubekých jezer. Čáo, Pepa.
Upravil/a JosDosk dne 19.11.2016 10:33
Recesista a mystifikátor
 
JosDosk
Ahoj. Ještě bych chtěl něco dodat k mým technickým a pekařským elaborátům na našich téměř minulých stránkách. Chtěl jsem vědět, jestli moje snaha psaní, kreslení a fotografování do těchto článků byla marná, či nikoliv. Z toho důvodu jsem si začal zaznamenávat počet přečtení těchto článků. Lze to také nazvat "Nástin míry ješitnosti u JosDosk".
Nicméně, průměrné denní přečtení pečení chleba za posledních pět dnů je 3,8x, dlouhodobě 2x, u Udělátek (zajímavostí) je 21x, dlouhodobě 18x. Chtěl bych vědět, zda mám Pečení chleba přepracovat i na tyto současné stránky. Návody k pečení chleba z kvásku, tj. z kvasnic (alkoholové kvašení) jsou plné všechny návody k pekárnám. Ale návody k pečení pravého, toho kvasového chleba z přírodního kvasu, kde zkvašují mouku mléčné kvasinky (jako např. zelí, nebo kyška) a malý podíl octových kvasinek, toho zase tolik není, alespoň ne těch, kde je po upečení chleba takový, jak kdysi ( 40 - 50 léta min. století) býval. Ale abych nezvyšoval viditelnou míru své ješitnosti, dávám zde k posouzení, jestli většina by si myslila, že články tohoto typu jsou zde užitečné. Čáo, Pepa
Recesista a mystifikátor
 
Jarda a Maru
smileys.cz/smiles/smajlici-skola/smileys-cz-15.gif Ahoj Radku, mám jednu technickou ... Můžu do svého příspěvku vložit 2 citace (ze dvou různých příspěvků) ?? Chtěla bych odpovědět najednou na dvě citace a nevím, jak na to.... Poradíš ? www.caravan24.cz/images/smiley/39.gif
Upravil/a Jarda a Maru dne 16.10.2017 17:18
 
Admin_Radek
Jarda a Maru napsal:

Radku, to víš, že to nakonec dám... Ale jak trpím... A hlavně obchoďáky si v tom libují. Naposled jsem hledala v Kaufu kvasnice a nevěděla o nich ani slečna z informací... Našla je až ta slečna, která je tam vyskladnila.... Naštvaný


První citace.

Jarda a Maru napsal:

smileys.cz/smiles/smajlici-skola/smileys-cz-15.gif Ahoj Radku, mám jednu technickou ... Můžu do svého příspěvku vložit 2 citace (ze dvou různých příspěvků) ?? Chtěla bych odpovědět najednou na dvě citace a nevím, jak na to.... Poradíš ? www.caravan24.cz/images/smiley/39.gif


Já v tom nevidím až zase takový problém, ale vyžaduje to práci s kopírováním a vložením.

To už je taková vysoká. :
1.) Klikneš na citaci, do okýnka nové zprávy dopíšeš svou odpověď. Pak v okýnku zmáčkneš Ctrl + A, tím se Ti v okýnku Vše označí, pak zmáčkneš Ctrl + X a tím se Ti to zkopíruje do schránky a z okýnka vymaže.

2.) Klikneš na druhou citaci, dopíšeš odpověď

3.) Pak klikneš před nebo za druhou citaci, podle toho, kam chceš tu první schovanou ve schránce vložit a zmáčkneš Ctrl + V a dáš příspěvek uložit.

4. A je to

patmat.cz/css/patmat/images/gesto.gif
Upravil/a Admin_Radek dne 16.10.2017 17:43
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Admin_Radek napsal:

To už je taková vysoká..... A je to .....

patmat.cz/css/patmat/images/gesto.gif


Radku, dík ... Úúúúffff .... zadařilo se, akorát už jsem nemohla smáznout to ... xxxxx mezi těma dvěma citacema.....Koukni se do "Žumpa - co na srdci ...." , tak jsem si to představovala ...smileys.cz/smiles/smajlici-stastny/smileys-cz-66.gif
 
Admin_Radek
Koukal jsem. Tak dej teď upravit a změň si to. Vidíš, zkoušku jsi napoprvé složila. Podej mi index Šklebící se.
Radek 50, Pavla 45, Ruda 18, Honza 15, mali kresařici Chipík a Zorro, všeci béváme na órodné Hané
 
Jarda a Maru
Jééé, jak jednoduché... já to "xxxx" totiž nemohla najít.... tak to s tím indexem budu muset přijít ještě příště.... NaštvanýŠklebící seŠklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: zlebaci
Události
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádné události.

Anketa
Kolik nocí ročně přespíte v karavanu?

Do 14 nocí
Do 14 nocí
0% [0 Hlasy]

Do 30 nocí
Do 30 nocí
9% [1 Hlas]

Do 60 nocí
Do 60 nocí
55% [6 Hlasy]

Nad 60 nocí
Nad 60 nocí
36% [4 Hlasy]

Hlasy: 11
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29.05.2022 19:21

Archív anket
3,761,238 návštěv